Omron Infrared Forehead Топломер за Чело Топломери Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: OMRONT12 Категорија Ознака: Brand:

Omron Infrared Forehead Топломер за Чело

 

4,492 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Топломери

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.