Mustela hydra bebe млеко за тело за бебе, 300мл Бебе Козметика Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: MUSTE14 Категорија Brand:

Mustela hydra bebe млеко за тело за бебе, 300мл

 

740 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Бебе Козметика

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Преведена на повеќе од 25 јазици, БЕБЕ – упатство е продадена во повеќе од 500,000 примероци ширум светот. Оваа е ревидирана и дополнета верзија нуди нови медицински и родителски совети, вклучувајќи:

•Нов дел за моментално пронаоѓање на бараната информација или решение. Чек листи за редовно одржување со цел бебето секогаш да добива навремена и правилна грижа

•Најчесто поставувани прашања и одговори

•Најновите информации поврзани со осетливи теми како што се вакцинации, нишалки за бебиња, позиции на спиење 

•И многу повеќе!

Со нејзиниот модерен дизајн, корисни и важни совети, и забавни и духовити “шематски прикази”, БЕБЕ – упатство е и совршен подарок за родители кои очекуваат принова. 

Авторот на прирачникот ДР. ЛУИС БОРГЕНИХТ, е лиценциран педијатар во Американската Педијатриска Академија. Тој е посочен како “најдобар педијатар во Јута” од страна на Ladies’ Home Journal и U.S. News and World Report.

ISBN: 978-608-229-708-8

Димензија: 16 х 12 см 

Број на страници: 253 

Издадена: ноември 2014

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.