JAMIESON VITAMIN C 500 mg chewables таблети за џвакање, 120 Витамин Ц Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: JAMIES79 Категории , Ознака: Brand:

JAMIESON VITAMIN C 500 mg chewables таблети за џвакање, 120

618 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Витамин Ц & Имунитет, Витамин Ц

Опис

JAMIESON VITAMIN C 500 mg, таблетите за џвакање со природен вкус на портокал,  придонесуваат за правилно функционирање на имунолошкиот систем, за намалување на заморот и исцрпеноста, за правилно функционирање на нервниот систем и нормална психолошка функција, за правилно функционирање на крвните садови, за оптимален раст на коскениот колаген, ‘рскавицата и непцата, како и за заштита на клетките од оксидативниот стрес и зголемување на апсорпцијата на железото. JAMIESON VITAMIN C 500 mg, таблетите за џвакање се наменети и за деца и за возрасни. Пакувањето содржи 120  таблети за џвакање.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.