Исидора мун оди на училиште Исидора Мун Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: 13126 Категорија

Исидора мун оди на училиште

290 ден

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Исидора Мун

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Мајка и е самовила, а татко и вампир, а таа е по малку од двете.

Ја обожава ноќта, обожава лилјаци и го обожава нејзиното црно балетско фустанче, но исто така го обожава и сонцето, нејзиното волшебно стапче и Розовото зајаче.
Кога доаѓа време Исидора да тргне на училиште, таа не е сигурна каде припаѓа –
во училиштето за самовили или во училиштето за вампири?
Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.