Исидора мун оди на балет Исидора Мун Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: 13127 Категорија

Исидора мун оди на балет

290 ден

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Исидора Мун

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете
Исидора обожава балет, особено кога е облечена во нејзиното црно блескаво фустанче и едвај чека да оди на вистинска балетска претстава заедно со нејзините соученици.
Но, кога се крева завесата, каде е Розовото зајаче?
Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.