FREYHERR cannabis extract  12% CBD ампули, 10 ml ЦБД Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KANABI15 Категорија Ознака: Brand:

FREYHERR cannabis extract 12% CBD ампули, 10 ml

2,557 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: ЦБД

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со докажани брендови, секојдневни есенцијали, и брза достава.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.