Eucerin dermopure тоник за масна кожа склона кон акни, 200 мл Хидратација & Заштита Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KEU47 Категорија Ознака: Brand:

Eucerin dermopure тоник за масна кожа склона кон акни, 200 мл

Интензивно ја чисти проблематичната кожа, особено во Т-зоната и другите проблематични делови. Формулата со млечна киселина помага да се отворат порите, без да ја исуши кожата.

ден

Нема на залиха

Категории: Хидратација & Заштита

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Интензивно ја чисти проблематичната кожа, особено во Т-зоната и другите проблематични делови. Формулата со млечна киселина помага да се отворат порите, без да ја исуши кожата.

– Некомедоген

Натопете памучен тампон и нежно исчистете ја засегнатата кожа. Не се измива. Користете нов тампон за секое чистење. Избегнувајте контакт со очите. Чувајте го на температура под 25°С.

Aqua, Alcohol Denat., Butylene Glycol, Poloxamer 124, Lactic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Hydroxide, Glyceryl Caprylate, Phenoxyethanol, Parfum

EUCERIN колекции

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.