Esi tea tree сапун од чајно дрво, 200 gr Бар Сапуни Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ESIS12 Категорија Ознака: Brand:

Esi tea tree сапун од чајно дрво, 200 gr

219 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Бар Сапуни

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Хипоалергичен сапун од Марсеј

Нежен сапун од Марсеј, збогатен со маслиново масло и есенцијални масла од мајчина душица и чајно дрво. Природен производ идеален за целото семејство за секојдневна употреба. Не содржи синтетички парфеми, конзерванси, бои и SLES. Етеричните масла од чајно дрво и мајчина душица традиционално се користат за нивното антимикробно дејство.

Изберете благ сапун за вашата кожа
Марсејскиот сапун темелно ја чисти и навлажнува кожата, давајќи ѝ еластичност и мекост. Маслиновото масло е богато со хранливи материи кои ја одржуваат кожата хидрирана.

Предупредувања: Ова е дермо-козметички производ само за надворешна употреба. Да се чува подалеку од дофат на деца.

Пакување: Кутија
Кутија

Форма: цврста

Тежина: 200 g

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.