Emed inhalator инхалатор небулизер a-430 Инхалатори / Небулизери Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: INHALA07 Категорија Ознака: Brand:

Emed inhalator инхалатор небулизер a-430

 

2,131 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Инхалатори / Небулизери

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

EMED INHALATOR инхалатор небулизер A-430 Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.