Coverderm concealer, 6гр Шминка Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CDCN Категории , Ознака: Brand:

Coverderm concealer, 6гр

790 ден

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Шминка, Uncategorized

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Одличен производ за очи кој совршено ги покрива темните кругови и фините линии, давајќи младешки и светол изглед.

Специјално дизајниран да има неверојатно мека текстура и бидејќи е хипоалергen, тој е идеален за чувствителната област окулу очите. Водоотпорен е и нуди покриеност која трае цел ден.
Веднаш ги елиминира темните кругови и сите други несовршености. Идеален е и за омекнување на подочниците.
Во исто време, збогатен со состојки против стареење (витамини А & Е, Роса Моската) се бори против слободните радикали кои се одговорни за создавање брчки и фини линии околу очите. Има висок индекс на заштита од УВА / УВБ (SPF 30).

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.