Opi nail lacquer: center of the you-niverse | шифра: hr g38 Лак за нокти Kiwi.mk
Share:
Deal
Категории , Ознака: Brand:

Opi nail lacquer: center of the you-niverse | шифра: hr g38

405 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Лак за нокти, Uncategorized

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

OPI – Made in California

Постоиме за да го промениме светот со помош на бои, затоа што веруваме дека токму боите ги оживуваат чувствата.

Светски број еден во индустријата за нега на нокти, OPI е целосно посветен на квалитетот на своите производи. Познати се по својата извонредна формула, модерни бои и безвременски називи на своите производи. Лаковите се интензивно пигменитрани, богати, долготрајни и отпорни на кршење.

Рок: 2 години од отварање

 
Види ги сите нијанси ТУКА

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.