Becutan инстант чај од сладок анасон, камилица и маточина, 20 Чај Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CAJBEK63 Категорија Ознака: Brand:

Becutan инстант чај од сладок анасон, камилица и маточина, 20

 

121 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Чај

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

“Becutan инстант чај од сладок анасон

Приготвени од внимателно селектирани билки со потврден квалитет, Becutan инстант чаевите се достапни како мешавина од екстракт и етерично масло од плодот на анасон и лесно сварливи шеќери, сосема безбедна за консумирање веднаш по првата недела од раѓањето.

Се препорачува при нарушено варење на храната кај доенчиња и деца. Чајот го подобрува варењето, спречува создавање цревни гасови, го поттикнува нивното отстранување и ги смирува грчевите кои настануваат поради надуеност на цревата.

Пакување: 200 г

Производот не содржи:
Вештачки бои
Ароми
Конзерванси
Млечни протеини
Глутен

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.