ANTIKOM PLUS SPRAY против комарци, 100 ml Инсекти & Комарци Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ANTIKO05 Категорија Ознака: Brand:

ANTIKOM PLUS SPRAY против комарци, 100 ml

206 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Инсекти & Комарци

Опис

Со својата нова, безмасна формула збогатена со гераниум, витамин Е, лаванда и лимон, спрејот ефикасно ќе ве заштити од убоди на комарци.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.