5+2 гратис акција – силимарин дуо таблети Црн дроб Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: SILIMA17 Категорија Ознаки: , , Brand:

5+2 гратис акција – силимарин дуо таблети

5+2 ГРАТИС АКЦИЈА. Регуларна цена на едно парче од овој производ е 279 денари.

1,583 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Црн дроб

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.