5+1 гратис акција – pharmamed herbifit bijelog sleza sirup хербифит бел слез сируп Гратис акции Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: HERBIV33 Категории , Ознака: Brand:

5+1 гратис акција – pharmamed herbifit bijelog sleza sirup хербифит бел слез сируп

5+1 ГРАТИС АКЦИЈА. Регуларна цена на едно парче од овој производ е 251 денари.

1,379 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Гратис акции, Кашлица

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Herbifit сирупот од бел слез се користи за ублажување и смирување на сува кашлица кај пациенти со болно грло. Коренот од бел слез е антитусик кој се користи кај надразнителна кашлица и ларингит. Слузта која ја содржи овој сируп ја обложува слузницата на грлото и ларинксот и на тој начин го намалува рефлексот за кашлање.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.