DEAL1+1 гратис акција имуникс капсули, 30 Витамин Ц & Имунитет Kiwi.mk
Share:
Deal

1+1 гратис акција имуникс капсули, 30

 

Original price was: 404 ден.Current price is: 343 ден.

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Гратис акции, Имунитет, Витамин Ц & Имунитет, Дневна дампинг акција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

ИМУНИКС меки желатински капсули, додаток во исхрана
спирулина 100 mg, пивски квасец10 mg, селен 20 μg

  • Уникатна комбинација за зајакнување на имунитетот
  • Комбинацијата од спирулина која содржи есенцијални аминокиселини и други нутритиенти, пивски квасец, богатиот извор на Б витамини и селен моќен антиоксиданс овозможува одлична поткрепа на имуниот систем
  • Желатинската капсула е многу попријатна за пиење за разлика од таблетите спирулина или пивски квасец, без непријатен мирис од спирулината и пивскиот квасец и е едноставна и лесна за орална администрација
  • Нема ограничување во однос на должината на периодот на користење
    Континуирана употреба во текот на годината овозможува силен имунитет и отсуство на посериозни настинки во зимските месеци

Дозирање: деца од 7-14 години 1 капсула на ден,
деца над 14 години и возрасни 1-3 капсули на ден

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.