Urimil gel гел, 50 ml Мачкање за болка Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: URIMIL30 Категорија Ознака: Brand:

Urimil gel гел, 50 ml

637 ден

Нема на залиха

Категории: Мачкање за болка

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

URIMIL GEL / УРИМИЛ ГЕЛ при невропатии, артритични и трауматски болки 50 мл

Уримил гел е НОВ производ од брендот Уримил, препорачан од специjалисти наменет за хронична болка. Претставува локално средство со пет активни состоjки наменети за:

намалување на воспалението
олеснување на болката
обновување на функцијата на периферните нерви

Може да се употребува во широк спектар на невромускулни нарушувања, како што се:

болки во грбот и половината
болка и парестезија во екстремитетите
ревматоиден артритис
трауми на нервите и мускулатурата
болка предизвикана од артритични промени во зглобовите
мускулна болка

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.