Tesla UV-C Модел S38 дезинфициона ламба и стерилизатор УВ Стерилизатори Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: S38 Категорија Ознака: Brand:

Tesla UV-C Модел S38 дезинфициона ламба и стерилизатор

3,900 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: УВ Стерилизатори

Опис

UV-C Модел S38 повеќенаменски стерилизатор нуди ефективна стерилизацоја на секаков тип на површини како и на воздухот во просторијата. 99.9% уништување на секаков тип бактерии, вируси и габи. Ефикасен и модерен дизајн на Американската компанија Cure by UV-C.
Спецификација:
Производ: UV-C ламба за стерилизација
Јачина: 38W
Погодна за простории до 30м2
Димензија: 20х40цм.
Бранова должина: 254nm
Далечински управувач: ДА
Напон: 110-220V
Материјал: АБС-Стакло.
Ниво на заштита: IP55

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.