Potencijal forte таблети, 10 Потенција Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: POTENC11 Категорија Ознака: Brand:

Potencijal forte таблети, 10

 

2,153 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Потенција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Додаток на исхрана, содржи цинк за одржување на нормални нивоа на тестостерон, нормален фертилитет и репродукција, нормално функционирање на имуниот систем и нормална когнитивна функција. Упатство за употрeба: Возрасни :1таблета дневно, 30-45 минути пред сексуален однос .

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.