Potencijal Forte таблети, 1 Потенција Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: POTENC10 Категорија Ознака: Brand:

Potencijal Forte таблети, 1

293 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Потенција

Опис

Додаток на исхрана, содржи цинк за одржување на нормални нивоа на тестостерон, нормален фертилитет и репродукција, нормално функционирање на имуниот систем и нормална когнитивна функција. Упатство за употрeба: Возрасни :1таблета дневно, 30-45 минути пред сексуален однос .

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.