HEMP маст од коноп за масажа  250Мл Мачкање за болка Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KONOPM35 Категорија Ознака: Brand:

HEMP маст од коноп за масажа 250Мл

 

679 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Мачкање за болка

Опис

содржи 10% масло од коноп, Метил салицилат, Камфор. Mускулна релаксација

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.