Кралот светкошорц и играчките на ужасот Кралот Светкошорц Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: 13320 Категорија

Кралот светкошорц и играчките на ужасот

370 ден

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Кралот Светкошорц

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

„Брилијантно оригинална и пресмешна. Речиси добра како некоја од моите книги“, Дејвид Валијамс. 

Едвин не е обично момче. Тој е крал, со престол и сопствен оклоп и замок со тајни премини и уште што не.

Нешто чудно се случува во Едвинленд… Царот Нурбисон се смешка и прави играчки за селаните. Дали наумил нешто? Веројатно. Но, што би можело да биде тоа?

 

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.