Klorane oil control shampoo шампон за масна коса, 200мл Шампони & Регенератори Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KLO33175 Категорија Ознака: Brand:

Klorane oil control shampoo шампон за масна коса, 200мл

 

463 ден

Нема на залиха

Категории: Шампони & Регенератори

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.