Klorane dry shampoo with oat milk шампон за суво миење за сите типови на коса, 150мл Шампони & Регенератори Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KLO39169 Категорија Ознака: Brand:

Klorane dry shampoo with oat milk шампон за суво миење за сите типови на коса, 150мл

 

639 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Шампони & Регенератори

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.