Klorane dry shampoo with oat milk шампон за суво миење за сите типови на коса, 150мл Шампони & Регенератори Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KLO39169 Категорија Ознака: Brand:

Klorane dry shampoo with oat milk шампон за суво миење за сите типови на коса, 150мл

 

639 ден

Нема на залиха

Категории: Шампони & Регенератори

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.