Hipp пченка со пире од компири и мисирка, 125г Кашички & Сокчиња Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: HIPK6203 Категорија Ознака: Brand:

Hipp пченка со пире од компири и мисирка, 125г

 

72 ден

Нема на залиха

Категории: Кашички & Сокчиња

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.