Geratherm tensio control апарат за мерење притисок (зглоб) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APARAT55 Категорија Ознака: Brand:

Geratherm tensio control апарат за мерење притисок (зглоб)

 

1,840 ден

Нема на залиха

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
БАТЕРИИ
ПОТЕКЛО: ГЕРМАНИЈА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: НАДЛАКТИЦА

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

Едноставен за користење, безбеден и лесен, функционира со едно копче
Целосно автоматски
Екстра-голем екран, големи копчиња
Удобно се прилагодува на раката
85 мемории
Манжетната може да се пере
Цврста пластична кутија за чување
Достапни во 4 бои: сина, жолта, црвена и зелена боја

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.