Geopharm VITAMIN C 500 мг, 30

140 ден

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 денn

Out of stock

НЕМА НА ЗАЛИХА ВО МОМЕНТОТ! Внеси email адреса, ќе те известиме за нова залиха

  • Опис
  • ИСПОРАКА & КОНТАКТ
  • Additional information

Опис

Geopharm VITAMIN C 500mg

Економично пакување за цел месец!

Препорачана дневна доза во една капсула!
Една капсула дневно за задоволување на дневните потреби од витамин Ц.

Витаминот Ц има важна улога за правилно функционирање на имунолошкиот систем, нервниот систем и придонесува за заштита на клетките од оксидативен стрес и намалување на чувството на замор.

Kiwi.mk ги испорачува вашите производи до врата! Уредно и ефикасно без да ви биде вам дополнителна обврска. Испораката во Скопје ја вршиме ние со нашите брзи  доставувачи, додека испораката вон Скопје ја вршиме преку нашата партнер компанија КАРГО Експрес.

Колку чини достава? 

Освен кога е наведено дека доставата е бесплатна за конкретен производ, испораката во Скопје чини 45 денари, додека пак испорака вон Скопје чини 100 денари за Карго експрес.

Кога ќе ја добијам нарачаката?

Во Скопје: испораката се реализира истиот ден, доколку нарачката е направена до 10 часот, и следниот ден доколку нарачката е направена по 10ч.

Надвор од Скопје: нарачките се испорачуваат по карго истиот ден доколку нарачката е направена до 10 часот,  тоа значи дека следниот ден ќе ви биде доставена на врата. Нарачките по 10 ч ги испорачуваме следниот ден по карго. Тоа значи дека ќе ја добиете ден потоа. Не вршиме достава во недела и на државни празници.

Контакт

За прашања кликни на  info@kiwi.mk или на месенџер кликни тука  ТУКА

🙂 одговараме на сите прашања

Additional information

Brands