Forecare se 7000 апарат за мерење притисок (надлактица) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: APARAT31 Категорија Ознака: Brand:

Forecare se 7000 апарат за мерење притисок (надлактица)

 

2,169 ден

Нема на залиха

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

БАТЕРИИ
ПОТЕКЛО: КОРЕА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: НАДЛАКТИЦА

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

8 мемории
Едноставна операција со еден допир
Автоматски ја надувува и издувува манжетната
Автоматско исклучување

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.