Testorex таблети, 60 Потенција Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: POTENC17 Категорија Ознака: Brand:

Testorex таблети, 60

 

1,466 ден

Нема на залиха

Категории: Потенција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Додаток на исхрана, содржи цинк (за одржување на нормални нивоа на тестостерон, нормален фертилитет и репродукција, нормално функционирање на имуниот систем и нормална когнитивна функција) и селен (за нормална сперматогенеза). Упатство за употрeба: Возрасни :1таблета 2 пати на ден. Не се препорачува континуирана примена подолго од 3 месеци.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.