SENSODYNE FLOSS конец за заби, 30 m Конец за заби Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KONEC04 Категорија Ознака: Brand:

SENSODYNE FLOSS конец за заби, 30 m

219 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Конец за заби

Опис

Забен конец.
Ги штити непцата и чувствителноста на забите.
Достигнува простор помеѓу забите.
Овозможува дополнително чистење на забите и непцата.
Забен конец 50 метри.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.