Potencijal таблети, 30 Потенција Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: POTENC07 Категорија Ознака: Brand:

Potencijal таблети, 30

 

900 ден

Нема на залиха

Категории: Потенција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Додаток на исхрана, содржи цинк за одржување на нормални нивоа на тестостерон, нормален фертилитет и репродукција, нормално функционирање на имуниот систем и нормална когнитивна функција. Упатство за употрeба: Возрасни :1таблета 2 пати дневно. Дополнително може да се користат уште 2 таблети 30-45 минути пред сексуален однос .

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.