Pharmamed vagitorije s kantarionovim uljem вагиналети со кантарионово масло, 5 Вагинатории Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: HERBIV30 Категории , Ознака: Brand:

Pharmamed vagitorije s kantarionovim uljem вагиналети со кантарионово масло, 5

 

131 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Женска Нега, Вагинатории

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Вагиналетите со кантарионово масло се препорачуваат за намалување на воспалнителни промени пропратени со зголемено излачување на вагиналниот секрет, за зараснување на помали ранички и епитализација на слузокожа на грло од матката како и намалување на промените на вагиналната слузокожа предизвикани со менопауза или состојби на хормонален дисбаланс.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.