One Touch Ultra Soft Ланцети за Мерење на Шеќер, 100 Контрола на Дијабет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ONE10 Категорија Ознака: Brand:

One Touch Ultra Soft Ланцети за Мерење на Шеќер, 100

 

282 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Контрола на Дијабет

Опис

Kiwi.mk е онлајн продавница со избрани брендови и секојдневни производи.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.