Масло од семки од грејпфрут, неразредено. 10 мл. Витамин Ц & Имунитет Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: GREJPF10 Категории , Ознака: Brand:

Масло од семки од грејпфрут, неразредено. 10 мл.

891 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Имунитет, Витамин Ц & Имунитет

Опис

Најмоќниот природен имуномодулатор – зајакнувач на имунитетот:
– Го зајакнува и одржува имунитетот
– Уништува повеќе од 900 видови вируси и бактерии (Shigella, Staphylococcus, Pseudomonas Aeruginosa, Giardia Lamblia, Streptococcus Pneumonia, Haemophilus Influenzae, Mycobacterium Species, Campylobacter, Candida Albicans, Escherichia Coli, Salmonella, Klebsiella, Proteus, Vibio Cholerae, Chlamydia Trachomatis , Trichomonas Vaginalis, Legionella Pneumophila, Helicobacter Pylori, Herpes Simplex 1, Influenza A2.)
– Ја чисти кандидата

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.