Bübchen baby shampoo шампон за бебе, 200мл Бебе Козметика Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: BUBCHS01 Категорија Ознака: Brand:

Bübchen baby shampoo шампон за бебе, 200мл

 

172 ден

Нема на залиха

Категории: Бебе Козметика

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Преведена на повеќе од 25 јазици, БЕБЕ – упатство е продадена во повеќе од 500,000 примероци ширум светот. Оваа е ревидирана и дополнета верзија нуди нови медицински и родителски совети, вклучувајќи:

•Нов дел за моментално пронаоѓање на бараната информација или решение. Чек листи за редовно одржување со цел бебето секогаш да добива навремена и правилна грижа

•Најчесто поставувани прашања и одговори

•Најновите информации поврзани со осетливи теми како што се вакцинации, нишалки за бебиња, позиции на спиење 

•И многу повеќе!

Со нејзиниот модерен дизајн, корисни и важни совети, и забавни и духовити “шематски прикази”, БЕБЕ – упатство е и совршен подарок за родители кои очекуваат принова. 

Авторот на прирачникот ДР. ЛУИС БОРГЕНИХТ, е лиценциран педијатар во Американската Педијатриска Академија. Тој е посочен како “најдобар педијатар во Јута” од страна на Ladies’ Home Journal и U.S. News and World Report.

ISBN: 978-608-229-708-8

Димензија: 16 х 12 см 

Број на страници: 253 

Издадена: ноември 2014

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.