HEMP масло од коноп со чајно дрво  30, мл Акни Третман Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: KONOPM40 Категории , , Ознака: Brand:

HEMP масло од коноп со чајно дрво 30, мл

 

678 ден

Нема на залиха

Нема на залиха ВО МОМЕНТОТ! Внеси email за известување за следна залиха.

Категории: Вошки, Акни Третман, Стапала

Опис

содржи масло од коноп и масло од чајно дрво. Акни, раним,посекотина,сув перут и иритиран скалп

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.