Esi tea tree течен сапун од чајно дрво, 400 ml Течен Сапун Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ESIS10 Категорија Ознака: Brand:

Esi tea tree течен сапун од чајно дрво, 400 ml

326 ден

Нема на залиха

Категории: Течен Сапун

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Нежен сапун за секојдневно чистење на кожата

Нежен течен сапун од Марсеј, формулиран по традиционален рецепт базиран на растителни масла. Овој производ е идеален за целото семејство за секојдневна употреба. Не содржи бои, SLES и состојки од животинско потекло. Етеричните масла од чајно дрво и мајчина душица традиционално се користат за нивното антимикробно дејство. Марсејскиот сапун темелно ја чисти и навлажнува кожата, давајќи ѝ еластичност и мекост.

Предупредувања: Ова е дермо-козметички производ само за надворешна употреба. Да се чува подалеку од дофат на деца.

Пакување:
шише со пумпа

Форма: течност

Содржина: 400 ml

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.