DEALCanabigal® меки пастили со cbd 900 mg  cbd/30  пастили; 150 mg cbd/5 пастили Грло, Пастили & Спрејови Kiwi.mk
Share:
Deal

Canabigal® меки пастили со cbd 900 mg  cbd/30  пастили; 150 mg cbd/5 пастили

Original price was: 2,233 ден.Current price is: 1,898 ден.

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: ЦБД, Грло, Пастили & Спрејови, Дневна дампинг акција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

CANABIGAL® МЕКИ ПАСТИЛИ СО CBD 900 mg  CBD/30  пастили; 150 mg CBD/5 пастили
 
Позитивни ефекти при употреба на CBD се манифестираат при состојби на стрес, анксиозност, нервоза, депресија, мускулни спазми
Се користи против гадење и повраќање, посебно за време на хемо или зрачна терапија кај малигните заболувања, помага во одржување на балансот на цревната флора
Ублажува состојби на болка од различно потекло, заради неговото противвоспалително дејство

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.