URIFAST кесички 5 gr, 14 Уринарен тракт Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: URIFAS10 Категорија Ознака: Brand:

URIFAST кесички 5 gr, 14

965 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Уринарен тракт

Опис

URIFAST кесички 5 gr, 14

УРИФАСТ – двојна заштита кај акутни и повторливи инфекции на уринарниот тракт – пакување од 14 ќесички.

Во својот состав една ќесичка содржи :

– Д-Маноза

– Exocyan – екстракт од брусница

Начин на дозирање : 1 кесичка на ден растворена во 100мл ладна вода.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.