LUPRINN капсули, 30 Менопауза Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: LUPRIN10 Категорија Ознака: Brand:

LUPRINN капсули, 30

767 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Менопауза

Опис

LUPRINN® содржи сув екстракт од конуси од хме, кој има корисен ефект врз симптомите на менопауза. Активната состојка на производот е добиена од екстракт од конуси од хме, 8-пренилнарин е најмоќниот фитоестроген кој покажува изразена естрогенска активност и има структурни сличности и неговиот профил на дејство е сличен на женските полови хормони чиј недостаток во менопауза се компензира со користење на производот LUPRINN®

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.