Hemp маст од коноп со ефект на загревање 100мл Мачкање за болка Kiwi.mk
Share:
Deal

Hemp маст од коноп со ефект на загревање 100мл

 

421 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Мачкање за болка

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

содржи 5% масло од коноп, Shea Butter ,Масло од еукалиптус ,Цимет, каранфилче, рузмарин, терпентин, лаванда и чили. Ја подобрува циркулација, загрева и ја зголемува еластичноста на тетивите и лигаментите

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.