Hemp маст од коноп со ефект на ладење 250 мл Мачкање за болка Kiwi.mk
Share:
Deal

Hemp маст од коноп со ефект на ладење 250 мл

 

679 ден

Нема на залиха

Категории: Мачкање за болка

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

содржи 10% масло од коноп,Ментол ,Масло од еукалиптус. Ја намалува на болката во мускулите после работни или спортски активности.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.