DEALHemp маст од коноп со ефект на  ладење 250 мл Дневна дампинг акција Kiwi.mk
Share:
Deal

Hemp маст од коноп со ефект на ладење 250 мл

 

577 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Мачкање за болка, Дневна дампинг акција

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

содржи 10% масло од коноп,Ментол ,Масло од еукалиптус. Ја намалува на болката во мускулите после работни или спортски активности.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.