ABOPHARMA SELEN 50 mcg капсули, 30 Селен Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: ABO005 Категорија Ознака: Brand:

ABOPHARMA SELEN 50 mcg капсули, 30

273 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Селен

Опис

Состојки: Селен /натриум селенит /; емулгатор: соја лецитин; полнила: масло од соја, кокосово масло, палмино масло; зацврстувач: пчелин восок; боја: железен оксид; адитиви: желатин и глицерол.

Препорачан внес: 2 капсули дневно со многу течност 30-60 минути пред тренинг или спиење.

Додатоците во исхраната не се наменети како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот! Овој производ не содржи алергени

Складирање: Да се чува на ладно и суво место недостапно за деца. Да се чува подалеку од извори на топлина под 25 ° C

Нето количина (за 1 капсула): 270 mg +/- 10%, 30 капсули: 8,1 g д

Количина: 1 блистер х 30 капсули во кутија
Без глутен Без лактоза Без конзерванси Без алергени
Не содржи состојки на генетски модифицирани организми (ГМО)

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.