BioGaia

Се прикажуваат сите 4 резултати

BIOGAIA PROTECTILS капки + VITAMIN D3, 5 ml
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: BIOGAI05 Категории , ,
BioGaia пробиотик таблети за џвакање со вкус на јагода, 10
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
BioGaia ProTectis капки, 5 мл
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
SKU: BIOGAI07 Категории , ,
BioGaia пробиотик таблети за џвакање со вкус на лимон, 10
3040 Reviews, 4.7 average star rating
Effective price 12.83
Place Holder
Kiwi Chat

WhatsApp

Facebook Messenger

Instagram

Испорака во Скопје правиме истиот ден за нарачките реализирани до 10ч. Во спротивно испорачуваме следниот ден. Испораката вон Скопје е +1 ден. Цена на испорака во Скопје е 45 денари, вон Скопје е 100 денари. Поради мерките за здравствена безбедност што се во сила за заштита на нашите вработени, може да се случи благо доцнење со испораката надвор од Скопје. Благодарни сме за вашето трпение.
Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.