Uriroyal гранули x 7 кесички Пробиотици Kiwi.mk
Share:
Deal

Uriroyal гранули x 7 кесички

 

608 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Пробиотици

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

UriRoyal гранули
     Д-маноза + пробиотик (S.Boulardii)

Кралско решение за здравје на мочните патишта!

  • ЕДИНСТВЕНА КОМБИНАЦИЈА – (Д-МАНОЗА 2г +  ПРОБИОТИК -S.Boulardii-10 милијарди cfu ) 
  • БРЗО И ЛЕСНО ги намалува тегобите на цистит
  • ОДЛИЧНА ПОДНОСЛИВОСТ – нема познати несакани ефекти
  • ПОГОДЕН ЗА: ДЕЦА над 3 години, ТРУДНИЦИ, ДОИЛКИ, ДИЈАБЕТИЧАРИ 
  • ПРИЈАТЕН ВКУС – арома на брусница 
  • ЕДНОСТАВНА ПРИМЕНА – прашокот лесно се раствора во 100мл вода и се пие 1x / ден,  навечер пред спиење
  • За Деца и возрасни – 7 кесички со прашок за растворање
Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.