Pharmamed Omega3 1000 Омега 3 1000, 75*1000 mg Омега Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: OMEGAZ19 Категорија Ознака: Brand:

Pharmamed Omega3 1000 Омега 3 1000, 75*1000 mg

491 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Омега

Опис

Омега 3 1000 се меки желатински капсули кои се користат за заштита на срце и крвни садови. Рибиното масло кое влегува во состав на овие капсули, содржи значајна количина на омега-3-масни киселини. Омега 3 масните киселини го намалуваат зголемениот крвен притисок, го намалуваат зголеменото ниво на триглицериди и на тој начин помагаат во спречување и развој на атеросклероза. Поради наведените особини омега-3-масните киселини се препорачуваат за заштита на срцето и крвните садови.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.