Omron m7 intelli it aпарат за мерење притисок (надлактица) Апарати за Притисок Kiwi.mk
Share:
Deal

Omron m7 intelli it aпарат за мерење притисок (надлактица)

 

7,093 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Апарати за Притисок

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
БАТЕРИИ
ДЕТЕКТИРА АРИТМИЈА
ПОТЕКЛО: ЈАПОНИЈА
ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ
ВИД: НАДЛАКТИЦА

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ВО СКОПЈЕ ( 100 ден карго за надвор од Скопје)

Интелигентна манжетна со прецизност од 360 ° – прецизни мерења на било која позиција околу надлактицата
Omron се поврзува со мобилна апликација за iPhone / Android – каде можете да ги чувате и следете мерењата на вашиот смартфон
Детекција на аритмија (нерегуларни отчукувања на срцето)
Компатибилен со 5-та генерација на iPod (OS-8,2), iPod 6-та генерација (OS-9.0.2) и со iphone верзија 10.0.2 и нагоре. Компатибилен со андроид уредите со верзија 4.4.2 и нагоре.

Vacation Image

Годишен одмор

Почитувани, поради колективен одмор нема да сме во можност да испорачаме до среда 24.06. Можете да направите нарачка, но внимавајте на доцнењето. Ви благодариме за разбирањето!

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.