CH Alpha Osteo колагенски пептиди во прав кесички, 30 Брчки & Стареење Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: CHALPA11 Категории , Ознака: Brand:

CH Alpha Osteo колагенски пептиди во прав кесички, 30

3,187 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Брчки & Стареење, Колаген

Опис

GELITA Gmbh како оргинатор кој ја воведе и изврши револуција врз база на биоактивните колагенски пептиди ја надградува и усовршува својата програма. Пред вас се двата нови производи врз база на биоактивни колагенски пептиди, и тоа CH Alpha Osteo и CH Alpha Plus.
CH Alpha Osteo е тотално нов револуционерен продукт којшто врз база на оргинаторот FORTIBONE делува наместо не само на ‘рскавицата туку и на органскиот дел на коската. Згора на тоа, комбинацијата плус со витамин К и витамин Д, заедно со колагенскиот пептид специјално за коската го прави досега навистина уникатна и единствена комбинација.
Колагенот се наоѓа и во коската, не само во РСКАВИЦАТА.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.