Doppelherz magnesium direct + vitamin b кесички, 20 Витамин Б Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: DOPPEL18 Категории , Ознака: Brand:

Doppelherz magnesium direct + vitamin b кесички, 20

 

294 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Категории: Витамин Б, Магнезиум

Поврзани производи

Дневна дампинг акција

Опис

Уникатен, прв препарат во светот со којшто почна употребата на директно апсорбирачки магнезиум под јазик. Магнезиуми има многу, но еден е на врвната германска компанија Доппелхерц.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.