Doppelherz Liver complex за црн дроб капсули, 30 Црн дроб Kiwi.mk
Share:
Deal
SKU: DOPPEL19 Категорија Ознака: Brand:

Doppelherz Liver complex за црн дроб капсули, 30

623 ден

На залиха

Нарачај до 10ч, испорака до врата истиот ден. * вон Скопје + 1 ден

Qty

Категории: Црн дроб

Опис

Редовно консумирање на алкохол и постојано внесување на масна храна може да го оптерети црниот дроб и неговата функција да се поремети. Артичоката и екстрактот од млечен трн се две традиционално користени билки кои помагатат во одржување на здравјето на црниот дроб. Б витамините придонесуваат за нормален енергетски метаболизам. Има на пазарот многу витамини за црн дроб, но еден е од врвниот германски производител Допелхерц.

Моја нарачка
Сешуте немате нарачка

Looks like you haven't made a choice yet.